KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10231212
nr 1023 1212
Blandteknik
Philippe Hardy, signerad, -85, bladets mått: 39x28
måndag 7 mars 2016
kl 19:43:01